اطلاعیه ها
بهترين غذاها براي رهايي از خستگي
نوشيدنيهاي ارزشمند
راه‌هاي غيردارويي براي درمان افسردگي
مهمترين علائم فقر آهن
اجازه دهيد دانش‌آموزان در كلاس بلند شوند!
True
تماس با ما
  • تماس با ما
    32241001
    اراك، خ امام خميني (ره) روبروي مسجد سيد ها
بيشتر
پیام مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی
پیام مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی به مناسبت بازگشایی مدارس وبهار تعلیم وتربیت


درسال تحصیلی جدید روحیه علم محوری توام باتدبر ،دانایی وامید برجامعه آموزش وپرورش مسلط شود.
جشن غنچه ها و شکوفه ها
امروز 31شهریور در کلیه آموزشگاه های ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه2اراک جشن غنچه ها و شکوفه ها برگزار شد.


این مراسم به صورت نمادین در دبستان حاج حسینجانی ناحیه 2 برگزار شد و بادرستانی مدیر ناحیه به صورت نمادین زنگ زندگی تحصیلی دانش آموزان پایه اول ابتدایی را در ساعت8 صبح به صدا در آورد و برای نوگلان میهن اسلامی آرزوی موفقیت کرد.
سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه
بادرستانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه2 اراک سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه28شهریور کلان شهر اراک بود.


به مناسبت فرا رسیدن مهر ماه و بازگشایی مدارس بادرستانی به تشریح،عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در آستانه بازگشایی مدارس در خطبه های نماز جمعه اراک پرداخت. و عنوان کرد که کتابهای درسی توزیع شده،فضاهای آموزشی با آمادگی کامل پذیرای دانش آموزان می باشند، سازماندهی نیرو ها بطور کامل انجام شده تا در روز اول مهر هیچ کلاسی بدون معلم نماند،برنامه های آموزش و پرورش تدوین و تحویل دبیران شده و با راه افتادن کاروان مهر ساعت 15/7 روز اول مهرماه از مصلی بیت المقدس به سمت مدارس و نواختن زنگ مهر و مقاومت در مدارس رسمأ کار آموزشی آغاز می شود.
انسان معیار یا طراز انقلاب اسلامی کیست.
حجة الاسلام صدوقی عضو کارگروه تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در جمع مدیران آموزش و پرورش ناحیه 2 اراک به تحلیل انسان منتظر و دانش آموز معیار یا طراز انقلاب اسلامی پرداخت .


حجة الاسلام صدوقی عضو کارگروه تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در جمع مدیران آموزش و پرورش ناحیه 2 اراک به تحلیل انسان منتظر و دانش آموز معیار یا طراز انقلاب اسلامی پرداخت و چنین تحلیل کرد که انسان منتظر شخصیتی است که وظیفه دارد بر اساس مبانی نظری اسلام ناب محمدی ضمن تلاش در جهت گسترش ظرفیت وجودی خودش و ارتقاء سطح مقاومت در مقابل فتنه های زمانه (بحرانهای سیاسی،اجتماعی،اقتصادی،زیست محیطی و فرهنگی) و نیز آلودگی های اخلاقی(آشکار و پنهان) بتواند در هر مو قعیتی به صورت مستمربتوانددر اصلاح و ارتقاء خود و دیگران در راستای ظهور حضرت، اقدامات شایسته و بایسته را انجام دهد.
در زیر ساختهای نرم افزاری و سخت افزاری رتبه اول خاورمیانه ایم.
صفری نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در جمع مدیران آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک عنوان کرد که در زیر ساختهای نرم افزاری و سخت افزاری رتبه اول خاورمیانه را داریم که حاصل تلاش و کار معلمین است.


آصفری نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که در زیر ساختهای نرم افزاری و سخت افزاری رتبه اول خاورمیانه را داریم که حاصل تلاش و کار معلمین است. آموزش و پرورش با هم قرین هستند و باید به هردو مقوله پرداخت، دولت و مجلس باید به مسائل آموزش و پرورش بپردازند و معلمان نباید دقدقه ای جز آموزش داشته باشند.
بزرگترین تشکیلات کشورها آموزش و پرورش است.
دکتر بختیاری فرماندار کلان شهر اراک در همایش مدیران آموزش و پرورش ناحیه 2 اراک عنوان کرد که بزرگترین تشکیلات کشورها آموزش و پرورش است


دکتر بختیاری فرماندار کلان شهر اراک در همایش مدیران آموزش و پرورش ناحیه 2 اراک عنوان کرد که بزرگترین تشکیلات کشورها آموزش و پرورش است و کلیه نیروها و نهادها باید در خدمت این نهاد قرار گیرند. تا کشور بتواند به رشد و تعالی برسد.
کار آموزش و پرورش کاری دیر بازده و حساس است
فولاد وند مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی در همایش مدیران آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک عنوان کرد:کار آموزش و پرورش کاری دیر بازده و حساس است و کار یک وزارتخانه نمی باشدو مشارکت آحاد جامعه و نهاد ها را می طلبد.


فولادوند دو در خواست را از فرهنگیان عنوان کرد: 1- بازنگری در شناخت جایگاه خودمان در جامعه 2- با انگیزه جدیدی، سال تحصیلی را شروع کنیم؛ که اگر با انگیزه شروع شود موفقیت حتمی می باشد.
همایش بزرگ مدیران
همایش بزرگ مدیران،معاونان،مربیان پرورشی، تربیت بدنی، پیش دبستانی، آموزشگاهها ی دولتی و غیردولتی آموزش و پرورش ناحیه 2 اراک برگزار شد.


این همایش صبح چهارشنبه26 شهریور ماه در سالن همایش های حضرت امام علی (ع) با حضور کلیه نیروها برگزار و اهداف آموزش و پرورش ناحیه 2 بر اساس سند تحول بنیادین مورد بررسی و تبیین قرار گرفت. ابتدا بادرستانی مدیر ناحیه ضمن خیر مقدم گویی به اهداف مد نظر توافق یافته با مدیران اشاره نمود و به تحلیل آنها پرداخت.
دیدار مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی از اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 اراک
صبح یکشنبه 9شهریورمدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی از اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 اراک دیدن کردند.


این اولین دیدار فولادوند بعد از انتصاب ایشان به سمت مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی از مدیریت آموزش وپرورش ناحیه 2 بود در این دیدار جمعی از معاونین مدیرکل راهمراهی کردند. درابتدا بادرستانی مدیرناحیه ضمن خیر مقدم گزارشی درخصوص اقدامات انجام شده در مورد ثبت نام وستاد پروژه ارائه نمود.
فانی وزیر آموزش وپرورش میهمان سرزمین آفتاب
دکتر فانی وزیر آموزش وپرورش امروز جمعه7 شهریور میهمان مردم سرزمین آفتاب بود.


این سفر به مناسبت هفته دولت در کلان شهر اراک صورت پذیرفت ایشان ابتدا در گلزار شهدا حضور یافت.وبه شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام نمود وباحضور برسر مزار معلم شهیدسردار سرلشکر رحیم آنجفی یاد وخاطره این شهید والامقام را گرامی داشت.استان مرکزی 181شهید فرهنگی وحدود 950 دانش آموز شهید تقدیم انقلاب نمود است.
بيشتر
گرامیداشت هفته دفاع مقدسبه منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس ویاد وخاطره سالهای دفاع امروز 31 شهریور ماه مراسمی در آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک برپا شد.
در این مراسم باپخش سرودهای انقلابی وبرپایی نمایشگاه وچادر ایستگاه صلواتی یاد وخاطره شهدا وسالهای دفاع یادآور شد.15:541393/6/31 دوشنبه

هفته دفاع مقدسبه مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس از آزادگان سرافراز آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک تقدیر بعمل آمد.
بادرستانی مدیر ناحیه باتشکر وقدردانی از زحمات آزادگان عزیز در محیطی گرم ودوستانه پای درد دل این عزیزان نشست.15:501393/6/31 دوشنبه

جشن غنچه ها و شکوفه هاامروز 31شهریور در کلیه آموزشگاه های ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه2اراک جشن غنچه ها و شکوفه ها برگزار شد.
این مراسم به صورت نمادین در دبستان حاج حسینجانی ناحیه 2 برگزار شد و بادرستانی مدیر ناحیه به صورت نمادین زنگ زندگی تحصیلی دانش آموزان پایه اول ابتدایی را در ساعت8 صبح به صدا در آورد و برای نوگلان میهن اسلامی آرزوی موفقیت کرد.15:481393/6/31 دوشنبه

همایش بزرگ سالانه مدیرانهمایش بزرگ سالانه مدیران ،معاونان ،مشاوران ومربیان پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش ناحیه 2اراک
همایش بزرگ سالانه مدیران ،معاونان ،مشاوران ومربیان پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش ناحیه 2اراک فردا چهارشنبه 26 شهریور ماه باموضوع شاخصهای تربیت دانش آموز طراز انقلاب اسلامی بر مبنای سند تحول بنیادین برگزار میگردد. ضمنا 6ساعت ضمن خدمت جهت این دوره آموزشی درنظر گرفته شده است . ساعت پذیرش مدعوین 30/8 مکان کانون فرهنگی تربیتی حضرت امام علی (ع) 09:301393/6/25 سه شنبه

کسب مقام نایب قهرمانی هندبالتیم هندبال آموزش وپرورش استان مرکزی موفق به کسب مقام نایب قهرمانی در مسابقات ورزشی دانش اموزان ابتدایی سراسر کشور شد.
این تیم با مربیگری آقای رضا روغنی مربی ارزنده هندبال کلان شهر اراک موفق به کسب این مقام شد. چهار نفر از اعضا اصلی این تیم دانش آموزان ناحیه 2 اراک به نامهای حمیدرضا احمدی ،محمد باقر امیدی،عباس لطفی ومهدی فراهانی هستند که امیدی ولطفی به تیم ملی هندبال کشور دعوت شده اند.11:561393/6/17 دوشنبه
امروز 15 شهریور ماه به منظور آماده سازی مدارس واستقبال از مهر مانور حضور در دبستانهای مدیریت آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک برگزار شد
در مسابقات فرهنگی هنری سال تحصیلی 93-92 مرحله کشوری که درمردادماه در اصفهان و نیشابور برگزار گردید دانش آموزان اعزامی ناحیه 2 اراک خوش درخشیدند.
اولین جلسه هماهنگی نواختن زنگ مهرومقاومت در هنرستان نمونه فرشتگان آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک برگزار شد.
صبح پنج شنبه 30/5/93 کلاس درس اخلاق ویژه کارکنان سازمانهای دولتی درنمازخانه استانداری مرکزی برگزارشد.
صبح چهارشنبه جلسه کمیته برنامه ریزی آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک برگزار شد .
صبح چهارشنبه 29/5/93 جلسه مدیران متوسطه دوم آموزش وپروش ناحیه 2 اراک با دستور کار ستاد استقبال از مهر برگزار شد.
صبح چهارشنبه 29/5/93 جلسه مدیران متوسطه اول آموزش وپروش ناحیه 2 اراک با دستور کار ستاد استقبال از مهر برگزار شد.
جلسه مدیران مقاطع ابتدایی سه شنبه 28/5/93 با حضورمدیر و مسئولین کمیته های ستاد پروژه مهر آموزش وپرورش ناحیه2اراک در سالن اجتماعات اداره برگزار گردید.
مرمت وبازسازی دبیرستان امام علی(ع) آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک با سرعت وقوت در حال انجام است.
صبح پنج شنبه23/5/93 تعدادی از کارشناسان آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک از مجتمع نیروگاه حرارتی شازند بازدید کردند.
طی حکمی از سوی علی اصغر فانی وزیر محترم آموزش و پرورش،شهریار فولادوند به سمت مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی منصوب شد.
معاونان آموزش متوسطه وابتدایی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک آمارقبولی دانش آموزان را در خرداد ماه اعلام کردند.
امیرمسعود ساجدیان دانش آموز دبیرستان علامه حلی آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک به مرحله دوم المپیاد زیست شناسی کشور راه یافت.
جشن تقدير از دانش آموزان برتر مسابقات علمي آموزش وپرورش ناحيه 2 اراك برگزار شد.
همايش تجليل از برترينهاي مسابقات قرآني ،فرهنگي وهنري آموزش وپرورش ناحيه 2 اراك برگزار شد.
بيشتر
جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان پایه ششم دبستان فرهنگیان الزهراء آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک برگزار شد .
فايل قرارداد بيمه تكميلي فرهنگيان (طلايي)
همايش تكريم خانواده باحضوردكتر عين القضاه دردبستان پسرانه كاظم ميثمي آموزشوپرورش ناحيه 2 اراك برگزار شد.
به مناسبت هفته سلامت دانش آموزان هنرستان مطهره آموزش وپرورش ناحيه 2 اراك صبحانه هماهنگ ميل نمودند.
همايش تجليل از بانوان شاغل در مدارس مجتمع ابوعلي سينا آموزش و پرورش ناحيه2اراك برگزار شد.
جشن تكليف دختران پايه سوم مدارس تحت پوشش مجتمع ابوعلي سينا آموزش وپرورش ناحيه2اراك برگزار شد.
به منظور گراميداشت هفته سلامت وترغيب دانش آموزان به خوردن غذاهاي خانگي جشنواره اي در دبستان دخترانه شهيد منتظري آموزش وپرورش ناحيه 2 اراك برگزارشد.
نمايشگاه هفت سين دبستان شهداي هفت تير آموزش وپرورش ناحيه 2 اراك
نمايشگاه كتاب دبيرستان دوره اول چهره اي ناحيه 2 اراك
جشنواره غذا دبيرستان دوره اول چهره اي ناحيه 2 اراك
نمايشگاه قرآن وعترت در دبيرستان نمونه اطهر آموزش وپرورش ناحيه2اراك برگزار گرديد.
نمايشگاه عفاف وحجاب در دبيرستان برق باختر ناحيه2اراك برقرار شد. اين نمايشگاه به همت دانش آموزان در سالن كتابخانه دبيرستان برگزار شد.
دانش آموزان دبيرستان دوره اول حكمت آموزش و پرورش ناحيه 2اراك جشن باشكوهي را به مناسبت پيروزي انقلاب اسلامي بر پا كردند.
دانش آموزان دبستان فرهنگيان الزهراء آموزش وپرورش ناحيه2اراك جشن باشكوهي را به مناسبت پيروزي انقلاب اسلامي ترتيب دادند.
دانش آموزان دبيرستان شاهد زينب كبري آموزش و پرورش ناحيه2اراك همزمان با جشن پيروزي انقلاب جشنواره غذا نيز برگزار كردند.
دانش آموزان دبيرستان دوره اول دخترانه چهره اي ناحيه 2اراك در دهه مبارك فجر وبه شكرانه بارش برف اين نعمت الهي اقدام به ساخت آدم برفي نمودند.
دانش آموزان دبيرستان دخترانه بصيرت آموزش و پرورش ناحيه2 اراك به همت انجمن اسلامي دانش آموزان برگزار كردند.
دانش آموزان هنرستان ساعي آموزش و پرورش ناحيه 2 اراك در يك اقدام دسته جمعي صحنه هايي از انقلاب را به تصوير كشيدند.
 در پاين هر ماه جلسات پايه اي با حضور اولياء دانش آموزان در دبستان خير ساز كاظم ميثمي آموزش و پرورش ناحيه2اراك برگزار مي گردد.
در پايان هر ماه نمايشگاهي از فعاليتهاي  هنري دانش آموزان دبستان خير ساز كاظم ميثمي آموزش و پرورش ناحيه 2اراك برگزار مي گردد.
بيشتر
دبیرستان تزکیه
دبستان کاظم میثمی
دبستان فرهنگیان الزهرا
بيشتر
وجه کتب درسی - ابتدایی
رونوشت انتصاب جناب آقای  شهریار فولادوند - واحدهای آموزشی
جلسه پروژه مهر -واحدهای آموزشی
تارک التحصیلان بی بضاعت - ابتدایی دولتی
ارسال اطلاعات امتحانات نهایی شهریور ماه 93 سوم و پیش دانشگاهی - متوسطه دوم
رونوشت تغییر زمان برگزاری آزمون - واحدهای آموزشی
رونوشت درصد قبولی خرداد ماه - هنرستانها
اطلاعیه مهم  تعاونی مصرف فرهنگیان
رونوشت متن قرارداد حمل و نقل دانش آموزان - واحدهای آموزشی
صدور ابلاغ -هنرستانها
رونوشت سنجش نو آموزان بدو ورود به دبستان - ابتدایی
کارگاه آموزشی تدوین برنامه سالانه -ابتدایی
برنامه امتحانات هماهنگ نوبت شهریور ماه 93- مدارس آموزش از راه دور- ایثارگران -امیر کبیر
ارسال برنامه امتحانات داخلی پایه ششم در نوبت شهریور ماه-
رونوشت نقل و انتقالات اضطراری -واحدهای آموزشی
برچسب بیمه طلایی - واحدهای آموزشی
اطلاعیه لیست اسامی پذیرفته شده اعتراضات آزمون نمونه دولتی -
رونوشت مدارس هیات امنایی
رونوشت نتایج کشوری مسابقات فرهنگی و هنری پرسش مهر 14 - متوسطه دوم -هنرستانها
صدور ابلاغ -ابتدایی
رونوشت ثبت نام در مدارس نمونه دولتی -متوسطه اول -دوم -هنرستانها
 رونوشت تجهیزات هنرستانها
رونوشت برنامه امتحانات غابین موجه سال سوم راهنمایی  نوبت شهریور ماه 1393 - متوسطه اول
رونوشت پایان زمان اجرای مصوبه 717 جلسه شورای عالی -آموزش متوسطه دوم -بزرگسالان- آموزش از راه دور
رونوشت پایان زمان اجرای مصوبه 717 جلسه شورای عالی -آموزش متوسطه دوم -بزرگسالان- آموزش از راه دور
پایگاههای اوقات فراغت - واحدهای آموزشی ذکر شده
رونوشت آزمون جایگزینی مدارس نمونه دولتی - متوسطه دوم -فنی
صدور ابلاغ - متوسطه دوم
صدور ابلاغ پرسنل - هنرستانها
صدور ابلاغ در سال تحصیلی 94-93
بيشتر
سرکار خانم زهرا بیات موفقیتتان درمسابقات علمی تخصصی دبیران تربیت بدنی سراسر کشور وکسب مقام نایب قهرمانی را به شما ،خانواده محترم وجامعه ورزشی تبریک می گوییم.
جناب آقای علیمراد خدیور پذیرش شما را در مقطع دکترای رشته آموزش زبان انگلیسی دانشگاه ایلام به شما ،خانواده محترم وجامعه فرهنگی تبریک میگوییم.
همایش بزرگ فرهنگیان کلان شهر  اراک به مناسبت هفته دولت
جلسه مدیران مقاطع سه گانه طبق برنامه ذیل برگزار میگردد.
موچان معاون پشتیبانی آموزش وپرورش ناحیه 2 اراک اسناد پرداخت شده در مرداد ماه را اعلام کرد.
طرح هاي رفاهي تعاوني مصرف فرهنگيان
گواهي حضوردر همايش نقش رسانه در خانواده آماده تحويل مي باشد از روابط عمومي تحويل بگيريد.
نمايشگاه قرآن وصنايع دستي به مناسبت دهه مبارك فجر دردبيرستان نمونه اطهر آموزش وپرورش ناحيه 2 اراك برگزار مي گردد.
 دانش آموز پرنيا خسروي دانش آموز دبيرستان ايران مهرآموزش وپرورش ناحيه 2 اراك براي عضويت در تيم ملي واليبال نوجوانان انتخاب شد.
بيشتر
نظر خواهي
نظر شما در مورد سايت جديد اداره آموزش و پرورش ناحيه 2 اراك چيست؟
   
عالي
خوب
متوسط
ضعيف


تعداد بازديد از سايت: 3467719
تعداد بازديد زيرپورتال: 174540
اين زيرپورتال امروز: 23
تعداد بازديد اين صفحه: 173486
در امروز: 2553
اين صفحه امروز: 20
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.